Fotobudka

Do dyspozycji Państwa, oraz gości zespół nasz proponuję FOTOBUDKĘ

Czytaj więcej


Księga Gości

Jest już 29 wpisów w księdze gości.
Strony: « 1 2 3 »

Nick / ImięWpis
forex
Skąd warszawa
Dodany: Sun Apr 22 16:04:45 2012
Bardzo ladnie zagrali
krzysztof@platynowadomena.pl
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
TomaszDodany: Tue Apr 3 00:03:23 2012
Świetny zespół. Polecam wszystkim
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
BrzozaDodany: Wed Feb 22 15:45:25 2012
Świetny zespół. Słyszałem na żywo i wiem co mówię :)
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate0.gifrate0.gif
Nieruchomości WrocłaDodany: Tue Feb 21 14:54:00 2012
Serdecznie pozdrawiam!
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate0.gifrate0.gif
BasiekkDodany: Mon Jan 16 18:35:50 2012
Jest dobrze!
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
kamilDodany: Thu Jan 5 12:05:37 2012
Robicie świetne imprezki ! Pozdrawiam !
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate0.gifrate0.gif
Wiola i MichałDodany: Sat Dec 31 14:06:57 2011
Swietny zespol! Bardzo ladnie zagrali i poprowadzili nasze wesele. Pozdrawiamy goraco i zyczymy wielu udanych wystepow!
kosamk@poczta.onet.pl
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
KonwDodany: Tue Dec 27 11:21:06 2011
Świetny zespół. Życzę wielu udanych występów.
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
MagdaDodany: Mon Dec 26 23:40:33 2011
strona jest naprawde fajna
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
Paulina
Skąd Wrocław
Dodany: Thu Dec 22 17:41:04 2011
świetna strona pozdrawiam
rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif
Powered by AkoBookPlus 5.1.3

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Sonda

Jakiego gatunku muzyki słuchasz ?
 

Dołącz do nas

 

 

Lubię to